top of page

Automobilių apipavidalinimas

Masina lempa.jpg

   Reklama ant automobilių – vienas efektyviausių lauko reklamos būdų. Ji pigi, lengvai paskleidžiama, greitai pastebima, nereikalauja papildomų investicijų.

   Pigu, nes apklijuoti galima ir seną, ir naują, ir asmeninį, ir įmonės automobilį. Jums nereikės mokėti už lauko reklamos ploto nuomą, gaminti vienkartines reklamas išnuomotam plotui užpildyti.

   Lengvai paskleidžiama, nes kartu su automobiliu nukeliaus visur, kur tik jis važiuos. Tokią reklamą pamatys daug žmonių – Jūsų potencialių klientų. Be to, ji veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, bet kokiu oru, visus metus.

  Akis greitai pastebi tai, kas išsiskiria iš aplinkos. Išvaizdžiai apklijuotas automobilis kelyje visuomet išsiskirs iš transporto priemonių srauto. Reklaminis šūkis, užrašas, įmonės logotipas, nuotrauka – tik keli galimi variantai. Būkite matomi visur ir visada!

   Reklama ant automobilio dirbs tol, kol Jūsų automobilis riedės gatvėmis. Šis reklamos būdas nėra papildomai apmokestinamas. Jo nereikia derinti su įvairiomis institucijomis.

< Grįžti į pradžią

Norėdami sužinoti plačiau, pasirinkite dominačią temą:

Reklaminis automobilių apipavidalinimas

   Norite būti pastebėti? Pritraukti naujų klientų? Tai kodėl Jūsų automobiliai važinėja po miestą vis dar neišsiskirdami iš kitų? Suteikite savo transporto priemonėms išskirtinumo, o kartu paverskite juos reklama.

   Reklama ant automobilio ar kitų transporto priemonių yra vienas mobiliausių ir efektyviausių reklamos būdų – praeiviai ir kiti eismo dalyviai iš tolo pastebės iš pilko transporto srauto išsiskiriantį apklijuotą automobilį. Konkurencingame verslo pasaulyje būti pastebėtam yra taip pat svarbu, kaip turėti išskirtinį įvaizdį.

   Tinkamai suprojektuota reklama ant transporto priemonių ne tik patrauks aplinkinių dėmesį, bus lengvai pastebima, bet ir derės prie automobilio, kurs solidų įmonės įvaizdį.  

   Mūsų profesionali komanda teikia visas automobilių apklijavimo paslaugas: ruošia reklamos projektus, pataria, kokias medžiagas pasirinkti, gamina lipdukus ir apklijuoja Jūsų transporto priemones. Mūsų dirbtuvių patalpos šildomos, specialiai pritaikytos automobilių apklijavimui plėvele, todėl darbai gali vykti visus metus.

   Reklamą klijuojame ant visų transporto priemonių: nuo motociklų, lengvųjų automobilių iki autobusų, sunkvežimių.

  Pagal Jūsų pageidavimus transporto priemones galime apklijuoti iš dalies (nuo mažo lipduko, pavyzdžiui, su kontaktine informacija, iki didelio piešinio, ornamento, užrašo ir t.t.) arba visiškai padengiant automobilį plėvele (pavyzdžiui, pakeičiant automobilio spalvą ar pan.).

   Galite rinktis plėvelę, išpjaustytą pjaustytuvu (angl. plotter), arba plėvelę su atspausdintais grafiniais vaizdais, fotografijomis.

 Fotografijos spausdinamos skaitmeniniu būdu, atspariais atmosferos poveikiui dažais, laminuojamos, todėl vaizdai yra ryškūs ir ilgaamžiai.

  Gaubtiems ir reljefiniams automobilio paviršiams apklijuoti naudojamos specialios plėvelės. Jos puikiai aptempia visus automobilio paviršiaus nelygumus, yra ilgaamžės, skirtos ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms.

Reklaminis automobilių apipavidalinimas

Visiškas automobilio aptraukimas plėvele

    Šiuo metu itin populiarėja visiškas automobilio apklijavimas plėvele (angl. car wrap / car wrapping). Tai itin patogu, jei ieškote alternatyvos transporto priemonės dažymui. Apklijavę automobilį plėvele, greitai ir pigiai pakeisite jo išvaizdą, speciali plėvelė apsaugos Jūsų automobilį nuo išorės poveikio. Šis būdas patogus ir tuo, kad seną plėvelę lengva pakeisti arba ją pašalinus grąžinti automobiliui prieš tai buvusią spalvą, nepažeidžiant automobilio paviršius.

   Automobilio apklijavimas plėvele – puikus sprendimas įmonėms, kurios siekia išskirtinio stiliaus, dažnai atnaujina įvaizdį, nori išlaikyti didesnę automobilio vertę, nes reikės jį grąžinti lizingo bendrovei ir t.t.

    Mūsų profesionali komanda teikia visas automobilių apklijavimo paslaugas: ruošia reklamos projektus, pataria, kokias medžiagas pasirinkti, apklijuoja Jūsų transporto priemones. Projektuojant reklamą, stengiamės išsiaiškinti kliento poreikius ir lūkesčius, kad galėtume pasiūlyti geriausius sprendimus, o rezultatas ilgai džiugintų. Visi transporto priemonių apklijavimo plėvelėmis darbai atliekami patyrusių specialistų su kokybiškomis darbo priemonėmis specialiai pritaikytose patalpose.

   Taikant automobilio apklijavimo plėvele technologiją, jo išvaizdą galima pakeisti dviem būdais. Abu žemiau aprašyti būdai angliškai vadinami tuo pačiu terminu car wrap / car wrapping, o Lietuvoje dažnai išgirsite sakant vrapinimas.

     1. Visiškas ar dalinis automobilio apklijavimas reklaminiu fotomontažu.

Kliento pasirinktas fotomontažas (piešinys, nuotrauka ar pan.) atspausdinamas ant aukštos kokybės lietos plėvelės, skirtos plačiaformatei skaitmeninei spaudai. Spausdinant naudojami originalūs, sertifikuoti rašalai, atsparūs ultravioletinių saulės spindulių poveikiui.

       Tada fotomontažas laminuojamas specialiu laminatu, kuris prailgina spaudos  atsparumą blukimui, o kartu apsaugo fotomontažą nuo smuklaus cheminio bei mechaninio poveikio.

     2. Visiškas ar dalinis automobilio spalvos keitimas, naudojant dekoratyvines plėveles.

       Automobilio spalvą galima pakeisti naudojant specialias lietas gamyklines plėveles: jos dekoratyvios ir ilgaamžės. Mūsų įmonė naudoja šių pasaulinio garso gamintojų plėveles: 3M (JAV), Hexis (Prancūzija), Oracal (Vokietija), Avery Dennison (JAV).

       Plėvelės gali būti blizgios arba matinės, gali imituoti tekstūrą ar faktūrą, pavyzdžiui, anglies pluoštą (angl. carbon), braižytą plieną, gyvatės odą, medieną ar pan.

       Abu šiuos automobilio apklijavimo būdus galima derinti tarpusavyje – viskas priklauso nuo pasirinktos reklamos projekto dizaino.

Visiškas automobilių aptraukimas plėvele

Perforuoti langų grafikos lipdukai

   Perforuotos spaudos lipdukai klijuojami ant skaidrių paviršių: langų, vitrinų ar pan. Nuo įprastų lipdukų jie skiriasi tuo, kad žiūrėdami pro juos iš vienos pusės viską matysite kiaurai, o žiūrėdami iš kitos pusės, matysite grafinį vaizdą. Šis vienpusio vaizdo praleidimo efektas angliškai vadinamas one way vision.

   Perforuoti lipdukai gerai praleidžia šviesą, yra atsparūs aplinkos poveikiui (lietui, sniegui, UV spinduliams), todėl tinkami klijuoti ir viduje, ir lauke. Dėl ypatybės vaizdą praleisti tik iš vienos pusės, šie lipdukai ypač plačiai naudojama reklamai ant autotransporto priemonių.

   Naudojant perforuotas plėveles automobilių langų apipavidalinimui, padidėja reklamos plotas ant automobilio, jos netrukdo vairuotojui, tačiau paslepia automobilio saloną nuo smalsių akių iš išorės. Prireikus plėvelę lengva pašalinti nuo paviršiaus nepaliekant jokių žymių.

Perforuoti langų grafikos lipdukai

Magnetiniai lipdukai

Magnetiniai lipdukai automobiliams

   Magnetiniai lipdukai yra puiki alternatyva lipdukams iš plėvelių. Jie limpa prie lygių, plokščių metalinių paviršių, nepažeidžia automobilio dažų, nepalieka jokių žymių po naudojimo. Magnetiniai lipdukai yra atsparūs vandeniui, juos galima naudoti ir lauke, ir viduje.

   Dėl to, kad magnetinius lipdukus paprasta uždėti ir nuimti, šis automobilių apipavidalinimo būdas populiarus tarp žmonių, kurie teikia individualias paslaugas, tą patį automobilį naudoja ir darbo, ir asmeniniais tikslais, pavyzdžiui, meistrai, taksi vairuotojai, nekilnojamojo turto agentai. Taip pat tai puiki išeitis, kai automobilis ne darbo metu yra eksploatuojamas asmeniniais tikslais.

   Lipdukai gaminami iš 1 mm storio lankstaus magneto su gumuotu pagrindu. Ant viršaus klijuojamas atspausdintas informacinis lipdukas iš polivinilchorido (PVC) plastiko.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

1.  Ar automobilį apklijavus plėvelė ji neatsilups?

 

Jei laikysitės plėvelės gamintojo ir mūsų meistrų rekomendacijų, užklijuotos plėvelės tarnaus ne vienerius metus ir tikrai neatsilups. Praėjus 2 savaitėms po automobilio apklijavimo, rekomenduojame atvykti pas mus profilaktinei apklijuoto paviršiaus apžiūrai. Jei būtu pastebėtas klijavimo darbų defektas mūsų meistrai jį nemokamai pašalins.

2.  Ar galite atitaikyti plėvelę pagal dažų spalvą?

 

Plėvelių gamintojai yra sukūrę tik tam tikrų spalvų plėveles. Pagal individualius užsakymus kitų spalvų plėvelių negamina. Dėl šių priežasčių plėvelės atitaikyti pagal originalią automobilio spalvą beveik neįmanoma.

 

3.  Ar apsiklijavus automobilį, galėsiu jį plauti plovyklose su šepečiais?

 

Plauti automobilius rekomenduojame praėjus ne mažiau kaip dviem savaitėms po apklijavimo darbų ir po mūsų meistrų profilaktinės apklijuoto automobilio paviršiaus apžiūros. Automobilius apklijuotus reklaminėmis plėvelėmis galima plauti visur, bet mes rekomenduojame plauti tik plovyklose rankiniu būdu, kur plovyklos darbuotojai tinkamai pasirūpins jūsų automobiliu. Automatinėse plovyklose su šepečiais automobilių apklijuotų plėvele plauti nerekomenduojame. Plėvelė kaip ir dažai bijo ibrėžimų ir plovyklos šepečiai gali pažeisti apklijuotus paviršius, tad po kelių ar keliolikos plovimų su šepečiais galite būti nemaloniai nustebinti.

 

4.  Jei po autoįvykio pažeidžiama plėvelė, ar būtina keisti ją visą?

 

Viskas priklauso nuo pažeisto ploto ir vietos. Galite drąsiai kreiptis į mus ir mes pasiūlysime galimus problemos sprendimo būdus, o Jūs pasirinksite, kuris Jums priimtiniausias: nuo vienos detalės apklijavimo iki naujo automobilio dizaino.

bottom of page