top of page

Interjero vizualizacijų kūrimas

  Remontuojate būstą, statote namą, o gal atnaujinate biurą? Norite funkcionalaus ir gražaus dizaino, bet nežinote, kaip tai suderinti? Mes galime Jums padėti!  Projektuojame individualias, visuomenines bei gyvenamasias patalpas.
  Siūlomos paslaugos:
  •  Funkcionaliai suplanuosime erdves;
  •  Suderinsime apdailos medžiagas ir spalvas;
  •  Sukursime 3D vizualizaciją, paruošime techninius brėžinius, pateiksime projekto pasiūlymus;
  •  Prižiūrėsime visą interjero dizaino projekto eigą: nuo techninių brėžinių iki pilno  interjero įrengimo;
  •  Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes, interjero dizaino paslaugas galime atlikti etapais.
  Kiekvieną interjerą apgalvojame iki smulkmenų atsižvelgdami į erdvės unikalumą, funkcionalumą. Siekiame, kad interjere derėtų jaukumas, komfortas ir estetika.

   Interjero kūrimo etapai:
  Interjero suplanavimas. Su klientu aptariama interjero koncepcija, sukuriami keli patalpų išdėstymo variantai. Iš jų užsakovas išsirenka geriausiai atitinkantį jo poreikius. Labai svarbu! Kuriant planą numatoma sienų, komunikacijų, baldų ir kt. vieta. Turėdami tokią schemą išvengsite neplanuotų statybų išlaidų.
  3D vizualizacijų kūrimas. Paruošiamos 3D interjero vizualizacijas, kurios parodys, kaip atrodys įrengta patalpa, leis įvertinti visus projekto niuansus. 
  Techninių brėžinių braižymas. Patvirtinus 3D interjero vizualizacijas, kuriamas brėžinių rinkinys, reikalingas statyboms. Sudaromi sienų statymo ar griovimo, baldų išdėstymo, elektros instaliacijos, apšvietimo, santechnikos prietaisų, lubų, grindų dangų išdėstymo planai. Taip pat ruošiamos sienų išklotinės, baldų brėžiniai, apdailos medžiagų žiniaraščiai.

Vizualizacija.jpg
bottom of page