top of page

Plačiaformatė skaitmeninė spauda

   Kiekvieną dieną matote reklamas ant transporto priemonių, vidaus interjere, parduotuvėse, stendus šalikelėse ir kitose vietose. Daugelis šių reklamų pagaminta pasitelkus plačiaformatę skaitmeninę spaudą.

 Pastaruoju metu plačiaformatė spauda tapo viena populiariausių ir universaliausių reklamos gaminimo technologijų. Dėl skaitmeninės spaudos universalumo ir santykinai mažos kainos, spaudos medžiagų įvairovės ir didelio formato (rulono plotis 1,05–1,6 m), ši technologija kasmet tampa vis populiaresnė.

   Plačiaformatės spaudos privalumai:

• santykinai maža kaina;

• spaudos medžiagų įvairovė;

• didelės formato pasirinkimo galimybės;

• greitas spausdinimas.

  Mūsų įmonėje plačiaformatė spauda spausdinama naudojant draugiškus aplinkai ekosolventinius dažus. Reklama, atspausdinta šiais dažais, yra itin kokybiška, ryškių spalvų ir ilgaamžė. Naudojami tik originalūs spausdintuvo gamintojo dažai, todėl užtikrinama nepriekaištinka kokybė.

  Dėl plataus plačiaformatės spaudos technologijos galimybių, spausdinti galima ant įvairių medžiagų, skirtų ilgalaikėms lauko ir vidaus aplikacijoms. Pasitelkus šią technologiją, gaminami reklaminiai plakatai, tentai, tapetai, drobės, automobilių dekoravimo plėvelės, lipnios etiketės ir kiti produktai.

 Atliekame visus darbus po spausdinimo: sukerpame, išpjaustome, laminuojame, užklijuojame lipdukus, suviriname stovus tentui, sukalame žiedus.

   Esant nestandartiniams dizaino sprendimams ar techniniams reikalavimams siųskite užklausą.

   Mūsų specialistai rekomenduos geriausią Jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Printeris.jpg
< Grįžti į pradžią

Norėdami sužinoti plačiau, pasirinkite dominačią temą:

Plačiaformatė spauda ant popieriaus

   Spausdiname reklaminius plakatus, afišas ir kitus gaminius ant matinio bei blizgaus fotopopieriaus. Maksimalus plakato plotis 1600 mm., ilgis neribojamas. Atspausdintus plakatus galime laminuoti blizgiu arba matiniu laminatu.

Plačiaformatė spauda ant popieriaus

Plačiaformatė spauda ant plėvelės (lipduko)

   Spausdiname įvairiausių tipų, spalvų, dydžių bei formų lipdukus, skirtus lauko ir vidaus sąlygoms.

  Spaudai naudojame monomerines (ekonominės klasės) ir polimerines (automobilinės klasės) plėveles. Monomerinės, ir polimerinės plėvelės gali būti skaidrios (blizgios arba matinės) arba monochrominės (blizgios arba matinės). 

   Monomerinės plėvelės pigesnės, naudojamos trumpalaikėms reklamoms. Polimerinės plėvelės brangios ir ilgaamžės, skirtos ekstremalioms lauko sąlygoms.

  Pageidaujant, atspausdintus lipdukus laminuojame blizgiu arba matiniu laminatu, išpjaustome pjaustytuvu (angl. plotter).

    Maksimalus spaudos ir išpjaustymo plotis – 1600 mm., ilgis neribojamas

Plačiaformatė spauda ant plėvelės (lipduko)

Plačiaformatė spauda ant tento iš polivinilchlorido (PVC)

     PVC tentai dažniausiai naudojami trumpalaikei reklamai lauko sąlygomis. Tai geriausias pasirinkimas, jei biudžetas, skirtas reklamai, nėra didelis.

   Spausdiname didelio formato tentus vidaus bei išorės reklamai, pastatų reklamoms, gatvių stovams. Pageidaujant sukalame žiedus, klijuojame. Maksimalus spaudos plotis be sujungimo 3100 mm, ilgis neribojamas.

Plačiaformatė spauda ant tento iš polivinilchlorido (PVC)

Plačiaformatė spauda ant tinklinio (angl. mesh) audinio

   Tentai iš tinklinio (angl. mesh) audinio yra pralaidūs šviesai ir vėjui, neplyšta. Toks tentas puikiausiai tinka lauko reklamai, nebijo drėgmės, atsparus oro sąlygoms. 

   Spausdiname didelio formato tinklinius tentus iš PVC. Jie skirti vidaus bei išorės reklamai, interjero bei vitrinų puošybai, pastatų reklamoms, gatvių stovams. Pageidaujant sukalame žiedus. Maksimalus spaudos plotis be sujungimo 3100 mm, igis neribojamas.

Plačiaformatė spauda ant tinklinio (angl. mesh) audinio 

Plačiaformatė spauda ant skaidrės (angl. backlight)

   Spausdiname ant skaidrės (angl. backlight) – šviesą skaidančios plastikinės medžiagos, skirtos švieslenčių reklamoms. Maksimalus gaminio plotis 1600 mm, ilgis neribojamas.

   Pageidaujant skaidres laminuojame blizgiu arba matiniu laminatu.

Plačiaformatė spauda ant skaidrės (angl. backlight)

Plačiaformatė spauda ant perforuotos plėvelės (lipdukų)

   Perforuotos spaudos lipdukai klijuojami ant skaidrių paviršių: pastatų ir automobilių langų, vitrinų ar pan. Nuo įprastų lipdukų jie skiriasi tuo, kad žiūrėdami pro juos iš vienos pusės viską matysite kiaurai, o žiūrėdami iš kitos pusės, matysite grafinį vaizdą. Šis vienpusio vaizdo praleidimo efektas angliškai vadinamas one way vision.

   Perforuoti lipdukai gerai praleidžia šviesą, yra atsparūs aplinkos poveikiui (lietui, sniegui, UV spinduliams), todėl tinkami klijuoti ir viduje, ir lauke. Dėl ypatybės vaizdą praleisti tik iš vienos pusės, šie lipdukai ypač plačiai naudojama reklamai ant autotransporto priemonių.

  Naudojant perforuotas plėveles automobilių langų apipavidalinimui, padidėja reklamos plotas ant automobilio, jos netrukdo vairuotojui, tačiau paslepia automobilio saloną nuo smalsių akių iš išorės. Prireikus plėvelę lengva pašalinti nuo paviršiaus nepaliekant jokių žymių.

Plačiaformatė spauda ant perforuotos plėvelės (lipdukų)

Plačiaformatė spauda ant drobės

  Vis plačiau naudojama paveikslų, nuotraukų, meno kūrinių spauda ant drobės. Jums pageidaujant galime atspausdinti jūsų paveikslus ar garsių meno kūrinių reprodukcijas, dekoratyvinius paveikslus, atostogų nuotraukas.

    Atspausdinti  paveikslai gali būti tvirtinami prie medinio porėmio.

Plačiaformatė spauda ant drobės

Grindų grafikos lipdukai

   Grindų grafika yra puikus būdas patraukti dėmesį, ji gali praplėsti ir paįvairinti jūsų komunikacijos ir reklamos erdvę. Grindų grafika naudojama pirkėjų ar keleivių srautams nukreipti, atkreipti pirkėjų dėmesį į tam tikras prekybos zonas ar produktus, informuoti apie akcijas ir išpardavimus.

     Grindų grafikos lipdukus galima klijuoti ant visų lygių grindų paviršių. Jie turi apsauginį laminatą, apsaugantį nuo pažeidimų. Grindų grafikos lipdukus galima plauti grindų plovimo įrenginiais, jie atsparūs vaikščiojimui, todėl jie gali būti naudojami visur, kur yra dideli žmonių srautai:  parduotuvėse, sporto salėse, autobusų, geležinkelio stočių ar oro uostų keleivių paskirstymo terminaluose ir kitose viešose erdvėse.

Grindų grafikos lipdukai

Plačiaformatė spauda ant tapetų

  Sienų dekoravimas yra puikus būdas suteikti patalpai savitą stilių, nepakartojamą atmosferą. Originalūs, vienetiniai spausdinti tapetai puikiai tiks viešbučių vestibiuliams, biurams, gyvenamosioms patalpoms: svetainėms, virtuvėms, miegamiesiems, vaikų kambariams, net vonioms. Neaustinius tapetus lengva užklijuoti.

  Spausdiname ant įvairių faktūrų tapetų, skirtų spausdinti skaitmenine spauda.

Plačiaformatė spauda ant tapetų

Mobilių, ištraukiamų (angl. roll up) stendų gamyba

    Vienas iš populiariausių reklamos gaminių, skirtų reprezentacijai, – mobilūs ištraukiami stendai (angl. roll up). Tai puiki reklaminė ir informacinė priemonė labai dažnai naudojama parodose, seminaruose, susirinkimuose ar kituose renginiuose.

   Mobilūs ištraukiami stendai yra lengvai naudojami bei transportuojami. Užtenka vos kelių minučių, kad stendas būtų paruoštas naudoti ar supakuoti. Mūsų naudojama originali Roll-up PP plastiko medžiaga yra specialiai sukurta būtent mobiliems ištraukiamiems stendams, dėl to Jūsų reklaminiai plakatai bus tiesūs (kraštai nesiraitys) ir itin kokybiškai atspausdinti.

    Užsisakius mobilų ištraukiamą stendą, mes atspausdinsime Jūsų reklamą, ją sumontuosime į roll up susukimo sistemą, supakuosime į daugkartinį transportavimo krepšį.

Populiariausi mobilių ištraukiamų stendų dydžiai:

• 85×200 cm

• 100×200 cm

• 120×200 cm

• 150×200 cm

Mobilių, ištraukiamų (angl. roll up) stendų gamyba

bottom of page