top of page

Tekstilinė reklama

  Nešviečiančios ar šviečiančios iškabos iš tekstilės – efektyvus, bet neiššaukiantis reklamavimosi būdas. Svarbu, kad iškaba atitiktų verslo ar institucijos veiklos pobūdį, filosofiją, prestižą, išlaikytų vieningą dizainą.

  Spauda ant tekstilės puikiai tinka išnaudoti „laisvą“ plotą reklamai: sukurkite originalias interjero detales, vitrinų dekoracijas, roletus, plakatus, parodų sieneles. Panaudokite spaudą ant tekstilės stendams apipavidalinti, rūbams siūti, suvenyrams gaminti.

 Spaudai ant tekstilės naudojamos pažangiausios spaudos technologijos: sublimacija ar latex, todėl spalvos yra labai ryškios, gražios ir atsparios ultravioletiniams spinduliams.

  Siūlome platų audinių pasirinkimą; jų apsiuvimą bei pritaikymą jūsų turimoms konstrukcijoms, audinių įtempimo mechanizmams. Galime pasiūlyti įvairių matmenų šviečiančių ir nešviečiančių aliuminio rėmelių sistemas.  

  Reklaminiai plakatai, paveikslai, nuotraukos, sienelės, pertvaros, širmos gali būti įrėmintos ar ištemptos ant T-Flex sistemų. Tai speciali sistema iš aliuminio profilių, skirta įtempti tekstilę ir audinį.

  Plakatas iš tekstilės prie rėmelio tvirtinamas silikoninės gumos juostomis: šios prisiuvamos palei kiekvieną audinio kraštinę, tada pritvirtinamos prie aliuminio rėmelio, kad tolygiai įtemptų audinį.

  Vienpusė tekstilės įtempimo sistema T-Flex Basic naudojama su vienpusiais rėmeliais be apšvietimo: reklaminiams plakatams, paveikslams, nuotraukoms įrėminti.

  Dvipusė tekstilės įtempimo sistema T-Flex Double naudojama su dvipusiais rėmeliais be apšvietimo, pavyzdžiui, gaminant sieneles, pertvaras, širmas.

  Vienpusiai rėmeliai dažniausiai tvirtinimi prie sienų, o dvipusiai kabinami interjero erdvėse, vitrinose.

  Šviečiančios sistemos naudojamos interjerui, vitrinoms puošti, reklamos skleisti.

Baneris3.jpg
bottom of page