top of page

Tūrinės raidės iš putplasčio

   Reklaminiai užrašai iš putplasčio lengvi ir pigūs. Tokio pačio dydžio užrašai iš metalo, medžio, plastiko ar kitų medžiagų svertų ir kainuotų žymiai brangiau. Dėl šių išskirtinių putplasčio savybių, raides, skaičius, dekoracijas, logotipus ar kitus reklaminius gaminius iš šios medžiagos patogu naudoti ir per vienkartinius renginius, fotosesijas (mados, interjero, vestuvių ir kt.), ir ilgalaikei reklamai.

  Iš putplasčio lengva išpjaustyti 3D raides, skaičius, logotipus, kitokias dekoracijas, jos tinka parodų stendams apipavidalinti, įvairiems renginiams, prezentacijoms, fotosesijoms, vitrinoms dekoruoti ar lauko iškaboms gaminti.

Gaminius iš putplasčio galima montuoti ir prie sienų, ir pastatyti atviroje erdvėje.

  Dėl to, kad gaminiai (net itin dideli) iš putplasčio nėra sunkūs, jų greitas montavimas. Juos gali instaliuoti vienas asmuo.

    Reklamas iš putplasčio galima naudoti ir lauke, ir viduje.

    Pagamintas raides ar kitus gaminius dažome vandens pagrindo dažais. Jums tereikės išsirinkti spalvą. Jei pageidausite, raidžių fasadą padengsime spalvotu akrilu, kuris sukurs prabangos įspūdį.

  Dekoracijos iš putplasčio – idealus kokybės ir kainos derinys, jei siekiate sutaupyti ar negalite skirti didelio biudžeto reklamai.

Raides2.jpg
bottom of page