top of page

Vėliavų gamyba

   Šiais laikais plevėsuojančias vėliavas galite pamatyti ir valstybiniame, ir privačiame sektoriuje. Valstybinės institucijos, įmonės ir gyventojai privalo iškelti vėliavas numatytomis dienomis pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Verslininkai vėliavas taip pat naudoja dėl praktinių ir estetinių priežasčių. Graži ir kokybiškai pagaminta vėliava yra neatsiejama įmonės ar organizacijos įvaiz-džio bei prestižo dalis.

   Mūsų įmonė vėliavas gamina pažangiausiu – tiesioginės sublimacijos – būdu. Vėliavų gamybai naudojami aukštos kokybės vokiški 100 % poliesterio audi-niai. Poliesterio gaminiai yra tvirti, nereikalauja ypatingos priežiūros, nesugeria drėgmės, nesiglamžo.

  Gaminame  įvairios paskirties vėliavas: valstybių, Europos Sąjungos (ES), kompanijų, koncernų, tarptautinių organizacijų, laivų, viešųjų įstaigų, miestų, įmonių ir kitas. Vėliavos gali būti su Jūsų pasirinktais atvaizdais, ženklais ar logotipais. Vėliavos gaminamos pagal užsakovo pateiktus dydžius.

Veliava5.jpg
< Grįžti į pradžią

Norėdami sužinoti plačiau, pasirinkite dominačią temą:

Įmonių vėliavos

Įmonių vėliavos

  Įmonės vėliava – tarsi parašas, simbolis, iš kurio Jus atpažįsta klientai. Gaminame miestų, laivų, kompanijų, įstaigų, paplūdimių ir kitas vėliavas. Vėliavos dydis – ne kliūtis. Mūsų specialistai pagamins vėliavas pagal visus Jūsų pageidavimus. Dirbdami kartu rasime geriausią sprendimą. Užtikriname greitą vėliavos pagaminimą.

   Mūsų įmonėje vėliavos gaminamos pažangiausiu – tiesioginės sublimacijos – būdu. Vėliavų gamybai naudojami aukštos kokybės vokiški 100 % poliesterio audiniai. Poliesterio gaminiai yra tvirti, nereikalauja ypatingos priežiūros, nesugeria drėgmės, nesiglamžo.

  Visas vėliavas gaminame pagal aukščiausius kokybės standartus: vėliavų kraštus apsiuvame tvirta dviguba siūle; naudojame specialiai vėliavų gamybai sukurtus ryškių spalvų audinius. Galite pasirinkti, kokiu būdu tvirtinsite vėliavą: su žiedais ar karabinais prie stiebo; arba su įmaute ir raišteliais prie vėliavos koto. Vėliavų kabinimo, tvirtinimo būdą galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius.

Vėliavų rekomenduojami dydžiai
Vėliavų tvirtinimo būdai
Imoniu meniu

Norėdami sužinoti plačiau, pasirinkite dominačią temą:

X
X
Valstybių ir miestų vėliavos

   Gaminame visų pasaulio valstybių vėliavas, atitinkančias oficialias spalvas ir kitus heraldikos reikalavimus. Skirtingų pasaulio šalių vėliavų dydžiai nėra identiški. Jeigu kitų šalių vėliavos bus keliamos Lietuvoje (pavyzdžiui, prie ambasadų), jas pagaminsime tokio paties dydžio, kaip ir oficiali Lietuvos vėliava – juk dažniausiai jos kaba viena šalia kitos. Klientams pageidaujant, galime pagaminti vėliavas pagal jų pateiktus matmenis. Taip pat siūlome automobilines ir stalo vėliavėles su įvairiais stovais.

  Visas vėliavas gaminame pagal aukščiausius kokybės standartus: vėliavų kraštus apsiuvame tvirta dviguba siūle; naudojame specialiai vėliavų gamybai sukurtus ryškių spalvų audinius. Galite pasirinkti, kokiu būdu tvirtinsite vėliavą: su žiedais ar karabinais prie stiebo; arba su įmaute ir raišteliais prie vėliavos koto. Vėliavų kabinimo, tvirtinimo būdą galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius.

Valstybių ir miestų vėliavos

Valstybiniu meniu
Vėliavų tvirtinimo būdai
Valstybiniu meniu 2

Norėdami sužinoti plačiau, pasirinkite dominačią temą:

X
X
Priedai vėliavoms

Priedai vėliavoms

  Vėliavos iškėlimui siūlome platų įvairių priedų asortimentą. Kartu su įsigyjamomis vėliavomis jums sukomplektuosime pageidaujamą stiebą, laikiklį, kotą, stovą ar kitą vėliavos iškėlimui reikiamą aksesuarą. Vėliavų iškėlimui siūlome įvairių gamintojų ir konstrukcijų stiklo pluošto ar aliuminio stiebus. Visi siūlomi stiebai yra itin tvirti ir pagaminti taikant pačius griežčiausius kokybės reikalavimus.

   Stiklo pluošto stiebai gali būti nuo 6 iki 22m aukščio. Standartinė šių stiebų spalva būna balta. Tačiau klientams pageidaujant galima pateikti bet kokios spalvos vėliavų stiebus pagal RAL spalvyną. Spalvoti stiebai nesandėliuojami, jie yra gaminami pagal atskirą užsakymą.

   6 – 12 m aukščio stiebai yra monolitiniai – gaminami be sujungimų. Standartiniai šios grupės stiebų aukščiai yra 6, 7, 8, 9, 10, 12m. Standartinį stiebo komplektą sudaro visi elementai, kurių reikia stiebo montavimui (išskyrus mišinį betonavimui), į komplektą įeina balto stiklo pluošto stiebas, išorinis vėliavos pakėlimo mechanizmas, ankeris montavimui į gruntą ir sidabro spalvos svogūno formos viršūnė.

   14 – 22 m aukščių stiebai gaminami pagal specialius klientų užsakymus. Šios grupės stiebai nėra monolitiniai,  jie jungiami iš dviejų segmentų. Tai  ženkliai palengvina stiebų transportavimą. Standartiniai šios grupės stiebų aukščiai yra 14, 16, 18, 20 ir 22 m.

   Taip pat  galimi ir įvairių konstrukcijų nuo 6 iki 12m aliuminiai vėliavų stiebai. Jie gali būti vientisi arba jungiami iš atskirų segmentų. Aliuminio stiebų paviršius būna anotuotas arba  dažytas milteliniu būdu.

Kartu su vėliavos stiebu, pagal jūsų individualius poreikius sukomplektuosime stiebo viršūnę, pakėlimo mechanizmą, užraktą, virvę, svorius, ar skersinius.

   Vėliavos iškabinimui ant pastato siūlome platų įvairių priedų asortimentą. Jums pageidaujant kartu su įsigyjama vėliava sukomplektuosime kotą, dekoratyvinius koto antgalius, laikiklius skirtus koto montavimui prie pastato fasado ar  kabinetinius vėliavų stovus skirtus vėliavų pastatymui patalpose.

   Vėliavų kotai būna vientisi arba sujungiami iš dviejų dalių. Sujungiamus kotus patogu transportuoti. Jie yra kompaktiški, neužima daug vietos ir  telpa į bet kurį automobilį. Sujungiami kotai puikiai tiks įvairiems renginiams, eisenoms, mitingams ir kt. 

   Vėliavų kotų laikikliai gali būti vienviečiai, dviviečiai arba triviečiai, dažyti arba pagaminti iš nerūdijančio plieno. Vėliavos koto laikiklis tvirtinamas į pastato fasadą prisukant varžtais. Tvirtinimo varžtus kiekvienu atveju reikėtų rinktis individualiai, parenkant tinkamus konkrečiam fasadui prie kurio tvirtinsite laikiklį.

Reklaminės vėliavos
Reklaminiu meniu

   Reklaminės vėliavos su įmonės logotipais yra šiuolaikiškas būdas reklamuoti verslą, produktus ar paslaugas parodose, renginiuose, kitose viešose erdvėse. Reklaminė vėliava gali būti gražus, patrauklus besireklamuojančios įmonės akcentas prie kavinės ar parduotuvės. Kartu tai puiki nuoroda, padedanti Jus lengviau surasti ar atkreipti dėmesį.

   Plazdančias vėliavas galite naudoti lauke bet kokiomis oro sąlygomis, o taip pat ir viduje. Reklaminės vėliavos yra mobilios, lengvai ir greitai surenkamos.

Siūlome įvairių dydžių ir formų reklamines vėliavas ir didelį tvirtinimo pagrindų pasirinkimą.

 Visas vėliavas gaminame pagal aukščiausius kokybės standartus, panaudojant specialiai vėliavų gamybai skirtus audinius.

Reklaminės vėliavos

Reklaminiu meniu 2

Norėdami sužinoti plačiau, pasirinkite dominačią temą:

X
X
X
X
X
X
paplūdimio vėliavų priedai 4_1.jpg
Kita naudinga informacija

   Valstybės vėliava, tai oficialus Lietuvos valstybės simbolis, kurios naudojimas reglamentuojamas įstatymu. Todėl visos valstybinės vėliavos privalo atitikti nustatytus reikalavimus, būti nenublukusios ir tvarkingos. Lietuvos vėliava gali būt keliama prie pastatų, šalia ir virš ar ant jų. Be viso to Lietuvos vėliava turi ir elgesio su ja taisykles.

   Kada reikia iškelti Lietuvos vėliavą?

   Žemiau pateiktos visos datos kada reikia iškelti Lietuvos valstybinę vėliavą:

 • sausio 1-ąją – Lietuvos vėliavos dieną;

 • sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną;

 • vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną,

 • vasario 24-ąją – Estijos nepriklausomybės dieną;

 • kovo  11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną,

 • kovo 29-ąją – Lietuvos įstojimo į NATO dieną;

 • gegužės 1-ąją – Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dieną;

 • gegužės 9-ąją – Europos dieną;

 • birželio  14-ąją  –  Gedulo  ir  vilties  dieną  (su  gedulo ženklu);

 • birželio  15-ąją  –  Okupacijos ir genocido dieną (su gedulo ženklu);

 • liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

 • liepos 15-ąją – Žalgirio mūšio dieną;

 • rugpjūčio  23-iąją  –  Europos  dieną stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio dieną;

 • rugpjūčio 31-ąją – Laisvės dieną;

 • rugsėjo  23-iąją  – Lietuvos žydų genocido dieną (su gedulo ženklu);

 • spalio 25-ąją – Konstitucijos dieną;

 • lapkričio 18-ąją – Latvijos nepriklausomybės dieną;

 • lapkričio 23-iąją – Lietuvos karių dieną.
   

   Paryškintomis datomis (vasario 16-ąją, kovo  11-ąją, liepos 6-ąją) Lietuvos valstybinę vėliavą iškelti privaloma.

   Ar žinojote kaip teisingai elgtis su Lietuvos ir kitomis vėliavomis?

 • Lietuvos vėliavą reikia kelti greitai, o nuleisti lėtai, pagarbiai.

 • Ant vieno stiebo tuo pačiu metu gali plevėsuoti tik viena Lietuvos vėliava.

 • Lauke vėliava turėtų plevėsuoti nuo aušros iki saulėlydžio. Naktį ji turi būti gerai matoma ir apšviesta.

 • Ant Lietuvos vėliavos negalima rašyti ar kitaip jos gadinti.

 • Vėliava turi plevėsuoti laisvai ir aukštai.

 • Iškeliamos vėliavos, turėtų būti viename aukštyje. Taip pat, kiek įmanoma panašaus dydžio.

 • Minint gedulą, Lietuvos valstybės vėliava turi būti nuleidžiama iki 1/3 stiebo aukščio. Ant pastatų vėliava keliama su gedulo ženklu, juodu kaspinu.

 • Skirtingų valstybių vėliavos turėtų būti išdėstomos lietuviškos abėcėlės tvarka pagal oficialios kalbos pavadinimą.

   Vėliavų laikymo ir priežiūros sąlygos

   Jei norite, kad vėliava išliktų patvari kuo ilgiau, prašome perskaityti toliau išdėstytas rekomendacijas:

 • Vėliava turi kabėti laisvai, atokiau nuo mechaninių kliūčių (medžių, pastatų, kitų kotų ir t. t.).

 • Vėliavas valykite profilaktiškai – skalbkite kartą per 2–3 savaites, nelaukite, kol vėliava bus ištepta taip stipriai, kad ją bus sudėtinga išskalbti.

 • Jei vėliava naudojama nepalankiomis sąlygomis (užteršta aplinka, susisiekimo mazgų artumas), rekomenduojama vėliavas skalbti kas savaitę.

 • Jei vėliava kiek susigadino, nedelsdami ją pataisykite, kitaip produktas taps nepatvarus.

 • SVARBU: esant 60 km/h vėjui, vėliavą nuleiskite iki stiebo vidurio, jei vėjo gūsiai stipresni kaip 60 km/h, vėliavą nuimkite nuo stiebo/koto!

   Vėliavų valymas

 • Vėliavas galima skalbti visose automatinėse skalbyklėse, 40 °C temperatūroje, naudojant aukštos kokybės skalbimo priemones. Stipresnius nešvarumus valykite rankomis, atsargiai. Prieš pagrindinį skalbimą atlikite pirminį skalbimą ir skalavimą, siekdami pašalinti dulkes ir suodžius.

 • Išskalbtą vėliavą skalaukite tol, kol vanduo taps skaidrus.

 • Išgręžkite arba iš karto užmaukite ant stiebo/koto. Patalpose naudojamas vėliavas galima lyginti atitinkamai medžiagai tinkamoje temperatūroje.

 • Nevalykite benzinu ar sausai. Kai kurie valikliai gali neigiamai veikti spalvas.

Kita naudinga informacija

bottom of page