top of page

Reklaminės iškabos

  Reklaminė iškaba kaip įmonės vizitinė kortelė – tai pirmas įspūdis apie Jūsų įmonę ar parduodamą produktą. Visiems žinoma, kad pirmą įspūdį pakeisti nelengva, todėl labai svarbu, kad reklaminė iškaba būtų ne tik informatyvi, bet ir derėtų prie pastato fasado ar interjero.

 Jūsų reklama tikrai bus įtaigi, išskirtinė ir veiksminga, jei patikėsite ją profesionalams. Dėl beveik neribotų technologinių galimybių ir didelės medžiagų įvairovės, galėsite įgyvendinti net drąsiausius sumanymus.

  Reklaminės iškabos gali būti montuojamos tiek lauke, tiek viduje: prekybos vietose, visuomeninės paskirties pastatuose, įstaigų priimamuosiuose ir kitur. Parinkus tinkamus estetinius ir techninius sprendimus, reklama vartotojus pasieks ir dieną, ir sutemus.

  Reklaminės iškabos gali skirtis forma, stiliumi. Dažniausiai reklamines iškabas gaminame iš šių medžiagų: aliuminio kompozito plokščių („ALBOND“ „ALUCOBOND“ „DIBOND“), organinio stiklo (PMMA), polivinilchlorido (PVC) plastiko bei kitų sudėtinių komponentų.

 Mes galime pasiūlyti įvairias reklamines iškabas, rodykles, pastatomus stovelius, informacinius stendus, nuorodų sistemas, kabinetų lenteles ir daugelį kitų reklamos gaminių.

  Jums pageidaujant, paruošime specialius išorinės reklamos projektus, juos suderinsime su kontroliuojančiomis institucijomis.

Iskabos.jpg
bottom of page